top of page

JOGA

Kontakt: Joga ADRI 0904355598

Pondelok- 19:00 ZEN FLOW, Račianske mýto 1C, BA

 Streda- 19:00 a Sobota 9:30, Jogovňa u Vigga, Baltská 3, BA 

Štvrtok- 16:00 Kids Joga, Račianske mýto 1C, BA 

Súkromné hodiny na vyžiadanie v našom priestore  ŠTEDRÁ, BA

JOGA pre nás zohráva podstatnú úlohu v živote, napomáha duševnému aj fyzickému rozvoju. Joga ponúka ucelený systém k rozvoju nášho JA a sebarealizácii. Stala sa naším životným štýlom a celoživotnou cestou. 

Adriana sa venuje štúdiu tejto nádhernej vedy o človeku a ponúka vedené hodiny jogy vhodné pre každého. Počas hodiny sa snažíme okrem cvičenia ásan upokojiť našu myseľ, dostať telo a dych do rovnováhy

Certifikácia: YTT 200hrs YogaAlliance /HoueseofOmBali/, 80hrs VINYASA, 50hrs Prenatal/Kids Yoga

jedlo stedra.jpg

YOGA BRUNCH

Predstavujeme Yoga Brunch. Cvičenie, relaxácia a vegánska hostina. Cvičením jogy, ktorá je vhodná pre všetkých, ťa prevedie Adri. Hodinové cvičenie ukončí krátka relaxácia a liečivé zvuky ťa ponoria viac do seba. K zdravému a vedomému životu patrí  aj plnohodnotná a zdravá strava. Rýchle jedlo a uponáhlaný životný štýl nás oberá o pôžitok, ktorý nám môže priniesť. Ktorý by nám malo priniesť, pretože nežijeme aby sme jedli, ale jeme aby sme žili. Na našich stretnutiach ochutnáte celú škálu rôznych druhov čerstvých vegánskych jedál pripravených z najlepších dostupných surovín, doplnené o zeleninu a bylinky z našej organickej záhradky. Väčšina surovín je v bio kvalite. Zahreje ťa Yogi čaj a vďaka domácemu kimči a kombuche ti bude dobre tráviť. Pri jedení sa rozprávame o tom ako variť, čo nakupovať a ako jesť zdravo a vyvážene. Jedlo pripraví Roman autor receptov JedloDNA. Tešíme sa na teba. .

LASKAMIER RETREAT

SALAMANDRA REZORT

LASKAMIER RETREAT 2 (Váš príbeh).png
LASKAMIER RETREAT 2 (Váš príbeh)-2.png
bottom of page