LASKAMIER

 

Sme združenie ľudí, ktorých zaujíma viac ekológia ako ekonómia, viac umenie ako politika a viac šetrenie ako plytvanie.

HUDBA

 

Hudba je to čo nás spojilo a to čo nás spája. Hudba je najlepší prostriedok ako šíriť naše posolstvo. Naše súčastné projekty posúvajú hranice a naše minulé projekty siahajú až do roku 1995.

JEDLO

Snažíme sa šíriť myšlienku vegetariánstva a vegánstva a sme presvedčení, že tento prístup je to najlepšie čo môžeš pre seba a pre náš svet urobiť.

 

Skús porozmýšlať aj ty nad tým odkial tvoje suroviny pochádzajú a nespôsobuj utrpenie a bolesť žiadnej živej bytosti. Tiež propagujeme domáce pestovanie zeleniny, neplytvanie jedlom a kompostovanie. Je lakhé byť vegetariánom ked’ poznáš tie správne recepty, tie naše nájdeš v sekcii JEDLODNA.

MÓDA

 

Vytvorili sme vlastnú značku oblečenia, ktoré šíri myšlienku LASKAMIER. Rozdelili sme ho do viacerých kategórií:

 

Recyklujeme nosené oblečenie, ktoré pre niekoho už stratilo hodnotu. Vyberáme pekné a štýlové kúsky a dotvárame ich podla našich nápadov a predstáv. Logá sú vyšívané na látky, ktoré by skončili tiež na smetisku a preto dotvárajú oblečeniu originálny dizajn a myšlienku.

 

Vyrábame tričká pre deti, ktoré sú našou budúcnosťou. Deti sú to na čom by nám malo najviac záležať. Môžu nám pomôcť šíriť tie najzákladnejšie hodnoty tým, že ich naučíme čo znamenajú. Naučme ich to na čom skutočne záleží.

 

Vlastnú kolekciu tričiek LASKAMIER šijeme na Slovensku a tým pádom podporujeme ĺudí, ktorí pracujú u nás doma a naopak nepodporujeme továrne po rôznych kútoch sveta kde ludia pracujú v hrozných podmienkách. Tieto tričká sú médiom na šírenie práve tohoto posolstva. Nepodporujme viac neudržatelnú rýchlu módu, ktorá je jedným z najväčších znečisťovatelov našej planéty.

kontakt

 

l@skamier.sk

 

+421 904 355 598​

L@M  s. r. o.
K Železnej studienke 28

811 04 Bratislava

IČO: 50431340

Všeobecné obchodné podmienky

Podmienky ochrany osobných údajov

©l@m

Slovensko

  • Instagram JEDLODNA